Jump to content

PASKALYA YUMURTASI HAZINE AVI 🥚🐰 KAZANANLAR...


Recommended Posts

Posted

Paskalya Yumurtası Hazine Avı bitti. Umarım simgeleri toplarken ve paylaşırken eğlenmişsinizdir! 🔥

Paskalya Yumurtası Hazine Avı'nın kazananları @KissingDom, @KatziZiva ve @Kinky_Alexis. Tebrikler! FET hediyeleriniz en kısa zamanda elinizde olacak!

Bir sonraki oyunda görüşmek üzere! 😈

 

****

Halat tavşanımız, FET evreni boyunca 24 Paskalya yumurtası sakladı. 🐰 Aramaya gidip hepsini bulmaya cesaretin var mı? Kazananlar, Fetiş Ekibi tarafından kişisel olarak seçilen özenle seçilmiş BDSM ürünlerini alacaklar. 🥚 Ayrıca, ücretsiz olarak 3 aylık VIP üyelik alacaklar! 🏆 Paskalya Yumurtası Avına katılın!

Hazine Avı'na nasıl çıkıyoruz? İşte bilmen gerekenler:
▫️ 1 Nisan'dan 21 Nisan'a kadar her gün FET'in bir yerinde yeni bir simge olacak. Hepsini bulmak için 24 Nisan'a kadar vaktin var!
▫️ Forumda RopeBunny.de Hazine Avı başlığında ipuçları paylaş, ama lütfen spoiler vermeden.
▫️ Bir simge bulduğunda üzerine tıkla ve 30 puan kazan. Simgen 'Hazine Sandığı'nda seni bekleyecek.
▫️ Ayrıca, 'Sevgi paylaştıkça artar' felsefesiyle yaşayan bir topluluğuz. Henüz hiç simge bulamamış olan kinksterlara puan veya simge hediye et. Merak etme, bir simge verdikten sonra tekrar bulup toplayabilirsin (puanlarıyla birlikte).

Paskalya Yumurtasi Hazine Avı'nı Nasıl Kazanırım?
Yalnızca tüm simgeleri toplayan kinksterı aramıyoruz. Kazananlar her zaman en aktif şekilde oynayan, diğer kinksterlara ipucu veren VE simge hediye edenler oluyor. Eğer kesin bir kazananımız olmazsa online kurayla 3 kişiyi seçeceğiz.

Kazananlar 25 Nisan'da açıklanacak!

Hazır!..Başla! 🏁

TR_TH_Easter_Winners.png

×
×
  • Create New...