Jump to content

DOM TARZLARI

Recommended Posts

Posted

Her dominant─▒n kendine g├Âre bir tarz─▒ var. Baz─▒lar─▒ so─čuktur, disiplin bekler ve itaatkarlar─▒na mesafeli davran─▒rlar. Baz─▒lar─▒ da olduk├ža s─▒cakt─▒r, hatta itaatkarlar─▒n─▒ motive eder.

Hangisi size daha ├žok uyuyor? Dominantlar─▒n─▒zla/efendilerinizle ili┼čkiniz hangi tarzda?

Posted
Tam yorum yapacakt─▒m ki akl─▒ma geldi Ben itaatkar/k├Âle de─čilim ondan dolay─▒ yorum yapamayaca─č─▒m ­čśä
Posted
Benim sevgilim dominant ben de onun k├╝├ž├╝k kopegiyim . Bana s─▒cak davranarak her ┼čeyi yapt─▒r─▒yor . Bunu seviyorum
Posted
Ben daha b├Âyle ┼čeyler ya┼čayamam─▒┼č birisi olarak san─▒r─▒m s─▒cak birisini tercih ederdim.
  • 1 month later...
Posted
Deneyimim olmad─▒ ama san─▒r─▒m s─▒cak davranmas─▒ daha fazla motive ederdi.
  • 1 month later...
Posted
Benim shibari deneyimim oldu ve cok harika idi sahibenin ellerinin ars─▒nda y├╝z├╝m mmm diyerek ├žaresizce kalm─▒┼čt─▒m
  • 4 months later...
Posted
Asl─▒nda tarz birincil olarak etkili de─čil ├Ânemli olan dominant─▒n size h├╝kmedecek insan oldu─čuna inan─▒p tamamen teslim olabilmek. Domine edenin sizi domine etmeye yeterli ve g├╝venli olmas─▒ gerekiyor. Yoksa sokakta yedi─činiz dayak da ac─▒d─▒r
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Posted
s─▒n─▒rlar─▒ esnetince roller ger├žekli─čini yitirmeye ba┼člar. herkes yerini bilecek.
  • 1 month later...
  • 5 months later...
Posted
Bir dom olarak bir subÔÇÖun uzun vadede sahibine k├Âlelik yapmas─▒ gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Benim i├žin k├Âlem devaml─▒ yan─▒mda olmal─▒. ─░taatkar olmal─▒, seksi olmal─▒. Ya┼č fark etmez ama ben k├Âlelerimle hep ├žok g├╝zel vakit ge├žirdim. ├çok e┼člili─či, a├ž─▒k ili┼čkiyi ve hormonlar─▒n─▒ kontrol edemeyen o kadar insan bunu denemek istiyor ki, Dom-Sub ili┼čkisi tamamen bir ba─čd─▒r.

Ayr─▒ca Sub kal─▒n─▒m─▒ ar─▒yorum mesaj atabilirsiniz.
  • 4 months later...
Posted
─░stanbul/deneyimli ve olgun Daddy -Master/ profilimde detaylar mevcuttur
  • Create New...